تلفن سازمانی

voip
voip ip phone

خدمات نصب و پشتیبانی تلفن سازمانی یا همان تلفن VoIP

با استفاده از فناوری‌های بروز و مدرن، به شما امکان می‌دهد تا در هر زمان و هر مکانی با سرعت بالا تماس خود را بگیرید و ارتباطات سازمانی خود را به سطح جدیدی ارتقاء دهید.

با بهره‌گیری از خدمات تلفن VoIP، کیفیت مکالمات تان بالاتر از همیشه خواهد بود و دیگر نگرانی ندارید که تماس‌های مهمتان با خرابی و تداخل رو به رو شوند. همچنین، با استفاده از این فناوری مدرن، قادر خواهید بود تا در همه‌ی مواقع با کارکنانتان و همکاران خارج از دفترتان در ارتباط باشید.

خدمات نصب و پشتیبانی تلفن سازمانی شامل نصب و راه‌اندازی سیستم تلفن سازمانی، تجهیزات مورد نیاز، مشاوره فنی و پشتیبانی پس از فروش می‌باشد. تیم راداکو از کارشناسان فنی مجرب و متخصص تشکیل شده است که با ارائه خدمات حرفه‌ای و با رعایت استانداردهای موجود، به شما اطمینان می‌دهد که همواره تمام نیازهای ارتباطی شما مرتفع خواهند شد.

 • نصب سرور ایزابل و freepbx
 • کانفیگ سیپ ترانک مخابرات sip trunk
 • نصب خطوط تل سی tel30
 • راه اندازی شماره ۴ رقمی و ۵ رقمی ویژه
 • راه اندازی سیپ ترانک مخابرات بستر فیبرنوری
 • راه اندازی شماره تلفن مجازی شرکت شاتل با سر شماره ۹۱۰۰
 • راه اندازی شماره تلفن مجازی شرکت رسپینا با سر شماره ۹۱۰۷
 • راه اندازی شماره تلفن مجازی شرکت آسیاتک با سرشماره ۹۱۰۱
 • نصب شماره مجازی مخابرات فیبرنوری و رجیستر کردن آن روی سرور ویپ
 • ارتباط سرور ویپ با crm یا اتوماسیون اداری
 • ارتباط با شعب از طریق سرور ویپ و ایجاد شماره داخلی برای فروشگاه ها یا شعب شرکت
 • ریست پسورد / رمز فراموش شده سرور ویپ بدون تغییر در تنظیمات
voip ip phone

شرکت راداکو تا به حال برای سازمان های متعددی پروژه های تلفن voip را به اتمام رسانده و هم اکنون در حال پشتیبانی آن ها است. شما میتوانید در قسمت پروژه ها نمونه این سازمان ها را مشاهده کنید.

شرکت سوداآریا
اطلاعات تکمیلی خدمات پسیو: نصب و راه اندازی سیستم تلفنی ویپ نصب و راه اندازی اکسس پوینت نصب کیستونهای شبکه
شرکت گسترش توسعه گری پردیس
اطلاعات تکمیلی خدمات پسیو: نصب دستگاه رک نصب کیستون شبکه و تلفن نصب سوئیچ شبکه کابل کشی فیبرکشی نصب پچ
voip ip phone

برتری های تلفن سازمانی

با استفاده از تلفن سازمانی، ارتباطات بین اعضای سازمان بهبود یافته و امکان دریافت و ارسال اطلاعات به سرعت و به راحتی فراهم می‌شود. این امر باعث افزایش کارایی کارمندان و بهبود روند کار و بالا رفتن راندمان در سازمان می‌شود.

تلفن سازمانی بر اساس شبکه داخلی سازمان کار می‌کند و از طریق این شبکه، ارتباطات همواره تحت نظر و کنترل سازمان قرار دارند. این باعث می‌شود که اطلاعات محرمانه سازمان به صورت مطمئنی منتقل شوند و از هرگونه نفوذ یا دسترسی غیرمجاز جلوگیری شود.

تلفن سازمانی به مدیران امکان می‌دهد تا به راحتی ارتباط برقرار کنند و اطلاعات را با کارمندان خود به اشتراک بگذارند. همچنین با استفاده از قابلیت های مدیریتی این سیستم، می‌توان به طور دقیق نظارت بر تماس ها، تماس های ورودی و خروجی، صداهای ضبط شده و غیره داشت تا در برنامه ریزی و مدیریت بهتری از منابع و زمان استفاده شود.

در صورت استفاده از یک سیستم تلفن سازمانی یکپارچه، هزینه های مربوط به ارتباطات تلفنی داخل سازمان به صورت قابل ملاحظه ای کاهش می‌یابد. همچنین با استفاده از امکانات VoIP (تلفنی اینترنتی)، می‌توان هزینه های تماس با شعب و شرکت های دیگر را نیز به طور قابل توجهی کاهش داد.

نصب و پشتیبانی تلفن سازمانی یک فرآیند کاملاً تخصصی و مراحل متعدد دارد. در زیر توضیحاتی در مورد این مراحل آورده شده است:

 

 1. برنامه‌ریزی: ابتدا باید برنامه‌ریزی کنید که چگونه تلفن سازمانی را نصب کنید و از آن پشتیبانی کنید. این شامل تحلیل نیازهای سازمان، طرح راه اندازی، زمان‌بندی و بودجه‌بندی است.
 2. تهیه تجهیزات: بعد از برنامه‌ریزی، باید تجهیزات مورد نیاز برای نصب تلفن سازمانی را تهیه کنید. این شامل تلفن‌ها، سانترال و سایر تجهیزات مربوطه است.
 3. نصب سانترال: باید سانترال را در یک مکان مناسب نصب کنید. سانترال یک واحد مرکزی است که تمام ارتباطات تلفنی را کنترل می‌کند. در این مرحله، باید سیم‌کشی و کارهای مربوط به نصب فیزیکی را انجام دهید.
 4. تنظیم سانترال: بعد از نصب، باید سانترال را تنظیم کنید. این شامل تنظیمات اولیه سانترال، تنظیمات شماره‌گیری و پیکربندی تلفن‌ها است.
 5. آموزش کارکنان: بعد از نصب و تنظیم سانترال، کارمندان را باید برای استفاده از تلفن سازمانی آموزش دهید. این شامل استفاده از تلفن‌ها، شماره گیری، ترکیب شماره‌ها، انتقال تماس و سایر قابلیت‌های موجود است.
 6. پشتیبانی و تعمیر: پس از نصب و آموزش، شما باید پشتیبانی و تعمیر تلفن سازمانی را فراهم کنید. این شامل رفع اشکالات سیستم و تجهیزات، بروزرسانی نرم‌افزار و سخت افزار، مانیتورینگ عملکرد سیستم و پاسخگویی به درخواست‌ها و درخواست‌های کاربران است.
 7. به‌روزرسانی و ارتقاء: هنگامی که نیاز به به‌روزرسانی سیستم یا ارتقاء تجهیزات وجود دارد، باید این مرحله را انجام دهید. به‌روزرسانی و ارتقاء باعث بهبود عملکرد سیستم و به‌روزشدن قابلیت‌های آن می‌شود.

در همه مراحل فوق، مهم است که با تیم فنی مناسب همکاری کنید و از تخصص آن‌ها استفاده کنید تا نصب و پشتیبانی تلفن سازمانی به خوبی انجام شود.

voip ip phone