پشتیبانی سازمانی

در شرایط فعلی جذب نیروی انسانی متخصص و متناسب با نیاز سازمان فرآیندیست زمان بر و البته پر دغدغه ، که فارغ از هر نتیجه ای بازهم هزینه سرباری را به آن سازمان تحمیل خواهد نمود ، از این رو در بسیاری از سازمان ها در صنایع مختلف رویکرد برون سپاری به عنوان یک استراتژی مدیریتی مورد توجه قرار گرفته است تا علاوه بر کاهش هزینه های پرسنلی ، با رویکرد تخصصی چالش ها سازماندهی و مرتفع گردد.

با چنین نگرشی ارائه خدمات فنی و تخصصی در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات در شرکت راداکو هدف گذاری گردید تا با پشتوانه دانش و تجربه کارشناسان ، خدمات پشتیبانی در قالب پکیجی کامل و مبتنی بر دانش روز دنیا به مشتریان ارائه گردد.

به بیان ساده تر مشتریان مجموعه از نیازهای تخصصی خود را در قالب یک قرارداد با شرکت راداکو (با پرداخت مبلغی ثابت و مشخص ماهیانه) دریافت می نمایند. در چنین شرایطی میزان ریسک و هزینه سازمان با برون سپاری خدمات پشتیبانی به حداقل رسانده می شود و در ازای جذب یک و یا چند فرد با دانش و تخصصی محدود ، همکاری با یک شرکت (به عنوان شخصیت حقوقی) با رویکردی چند مهارته را تجربه خواهد نمود

دپارتمان پشتیبانی شرکت راداکو در طی فعالیت چند ساله خود در حوزه های سیستم های کامپیوتری(نرم افزار و سخت افزار) ، شبکه ، دوربین ، تلفن سانترال و Voip و … به مشتریان خود خدمت رسانی می نماید که علاوه بر کاهش هزینه، رضایت مشتریان را در بر داشته است.

تیم پشتیبانی راداکو متشکل از افرادی با تخصص های مختلف به نحوی سازماندهی شده است که با هم افزایی دانشی پاسخگوی نیازمندی های مشتریان در هر ابعاد و اندازه ای باشد.

پس از انعقاد قرارداد پشتیبانی ، درخواستها و نیازمندی های مشتریان از طریق کانال های ارتباطی سازمان دریافت می گردد و بر اساس اهمیت اولویت بندی شده و طبق برنامه مشخص از سوی مدیر واحد پشتیبانی عملیاتی می شود. مجموعه اقدامات لازم به ۲ طریق پیگیری می شود:

اقدامات غیر حضوری

مجموعه اقداماتی که از طریق ارتباط اینترنتی و آنلاین توسط کارشناس مربوطه اجرایی می شود.

اقدامات حضوری

مجموعه اقداماتی که از طریق مراجعه حضوری کارشناس مربوطه اجرایی می شود.

فرآیند پشتیبانی انفورماتیک

البته بخشی از اقدامات به عنوان فعالیتهای سرویس و نگهداری بدون اعلام مشتری در داخل ساختار واحد برنامه ریزی و عملیاتی می شود از جمله می توان به موارد امنیتی و تهیه نسخه پشتیبان (بک آپ گیری) اشاره کنیم.

لازم به ذکر است کلیه موارد در سیستم آرشیو این واحد ضبط و نگهداری می شود و سوابق آن در قالب گزارش ماهیانه به مشتریان ارائه می گردد.

برای درک بیشتر رویه مذکور فلوچارت فرآیند مربوطه قابل مشاهده است.

با توجه به توضیحات ارائه شده در خصوص شرح خدمات پشتیبانی شرکت راداکو، باعث افتخار خواهد بود که شما هم به گروه مشتریان ما بپیوندید ، از این رو خواهشمند است جهت ارسال درخواست پشتیبانی سازمانی اطلاعات ذیل را تکمیل فرمایید

پس از تکمیل اطلاعات مربوطه ، کارشناسان ما جهت بررسی مراتب همکاری در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت: